Cultuurdienst brengt gedichten van hoop en troost.

Geplaatst op 25/10/2021

Maandag 1 november om 16.30 uur op de gemeentelijke begraafplaatsen.

Op maandag 1 november organiseert onze gemeentelijke cultuurdienst vier momenten van hoop en troost. Om 16.30 uur is er op de gemeentelijke begraafplaatsen ruimte voor poëzie, muziek en bezinning. Ook de bevolking wordt vriendelijk uitgenodigd mee aan te sluiten.

Op 1 november herdenken we de geliefden die van ons heen gegaan zijn. Daarom organiseert de gemeentelijke cultuurdienst op vier gemeentelijke begraafplaatsen om 16.30 uur een bezinningsmoment met poëzie en muziek.

Op die manier willen we tonen dat een begraafplaats geen kille plek is, maar een verzamelplaats waar duizenden verhalen de wortels van onze gemeente vormen. Tegelijkertijd brengen we een eerbetoon aan zij die ons zijn voorgegaan.

Praktisch: 1 november om 16.30 uur op de gemeentelijke begraafplaats in Assenede (Molenstraat), de gemeentelijke begraafplaats in Boekhoute (Meuleken), de gemeentelijke begraafplaats in Oosteeklo (Oosthoek) en de gemeentelijke parkbegraafplaats in Bassevelde (Kaprijkestraat).

terug naar het overzicht

Verklaring over cookies