Hulp nodig bij uw belastingaangifte?

Geplaatst op 18/05/2021

Via Tax-on-web of per telefoon

Hulp nodig bij het invullen van de belastingaangifte?

Door corona zullen er ook dit jaar geen zitdagen zijn in onze gemeente om je belastingen te laten invullen.

De FOD Financiën heeft beslist om net zoals vorig jaar met een systeem van dienstverlening via de telefoon te werken. Op deze manier willen ze wachtrijen en fysieke afspraken tot een minimum te beperken.

Iedereen die vorig jaar via de telefoon geholpen werd, zal opnieuw worden opgebeld om een afspraak vast te leggen. De andere opties om je belastingaangifte in te dienen zijn:

JE AANGIFTE VIA MYMINFIN (TAX-ON-WEB): EENVOUDIG EN SNEL!

Je aangifte (grotendeels vooraf ingevuld) of je voorstel van vereenvoudigde aangifte is beschikbaar in MyMinfin (Tax-on-web) vanaf begin mei.

Hoe krijg je toegang tot je aangifte of je voorstel van vereenvoudigde aangifte?

Ga naar MyMinfin.be en meld je aan:

 

JE KRIJGT EEN VOORSTEL VAN VEREENVOUDIGDE AANGIFTE?

Je gegevens zijn juist en volledig? Je moet niets doen. Je zult automatisch je aanslagbiljet (belastingberekening) ontvangen.

Je gegevens zijn onjuist of onvolledig? Je moet ze corrigeren, ofwel via MyMinfin.be, ofwel via het papieren antwoordformulier.

 

MEER INFORMATIE? HULP NODIG?

 

ONTVANG JE DOCUMENTEN VAN DE FOD FINANCIËN DIGITAAL VIA DE EBOX

Maak het jezelf gemakkelijk en ontvang je documenten van de FOD Financiën digitaal via de eBox, de digitale en beveiligde ‘brievenbus’ van de overheid.

Activeer je eBox op doemaardigitaal.be! Je krijgt dan een melding zodra er een nieuw document beschikbaar is.

Meer info over de eBox.

terug naar het overzicht

Verklaring over cookies