Verenigingsleven in Assenede

 

Assenede is de thuis voor heel wat verenigingen die zich bezighouden met cultuur en het samenbrengen van mensen. Plezier staat steeds centraal!

Hieronder vind je een alfabetisch overzicht van de socio-culturele verenigingen in Assenede, die aangesloten zijn bij de cultuurraad van Assenede.

Oproep voor de verenigingen:
Vind je een fout in onderstaande lijst? Ontbreekt er een vereniging of zijn de gegevens van jouw vereniging gewijzigd?

Laat het weten aan de cultuurdienst en dit wordt aangepast.

 

Subsidiemogelijkheden voor socio-culturele verenigingen

Klik hier voor nuttige links voor het culturele werkveld

 

Overzicht van de socio-culturele verenigingen van Assenede en deelgemeenten die lid zijn van de cultuurraad:

 

Vereniging contactpersoon telefoon e-mail
Asseneeds RAMPensemble Yvan Schaght 0475 609 376 yvan.schaght@telenet.be
Carnavalsvereniging De Muiletrekkers Assenede Frank Van Kerckvoorde 0473 222 681 frankvankerckvoorde@skynet.be
Creatief Begeleidinscentrum Krekenland Miek Buysse 0475 430 688 miek.buysse@dekangoeroe.be
Davidsfonds Assenede Bea Van De Velde 09 344 71 05 joannes.cuypers@telenet.be
Davidsfonds Bassevelde Chris Van Guyt 09 373 60 75 chris.van.guyt@telenet.be
Diederik van Assenede vzw Jan De Bock 09 344 08 06 jan.de.bock4@telenet.be
Fanfare Braakmanszonen en Dochters Boekhoute Carine De Muynck 0486 691 488 carinedemuynck@telenet.be
Femma Assenede Ria Van Hyfte 09 344 47 10 ria.vanhyfte@gmail.com
Femma Bassevelde Nicole Lybaert 0479 733 696 nicole.lybaert@hotmail.com
Gehandicaptenwerking Krekenland Miek Buysse 0475 430 688 miek.buysse@dekangoeroe.be
Germinal Gepensioneerden Pierre Bekaert 09 344 82 99 annie.pierre@telenet.be
Gezinsbond Assenede Kurt Goethals 09 344 33 10 kurt.goethals@skynet.be
Gezinsbond Oosteeklo Arseen De Roo 0477 359 821 arseen.de.roo@telenet.be
Gîrnaertfeesten Boekhoute vzw De Muynck Carine 0486 691 488 carinedemuynck@telenet.be
Hallekin vzw Marc De Smet 09 344 44 44 hallekin@telenet.be
Heemkundig Genootschap 'De Twee Ambachten' Frank Baete 09 344 05 08 frank.baete@skynet.be
Koninklijke Harmonie Sint-Cécilia Bassevelde vzw Modest Van Achte 0474 640 741 modest.van.achte@telenet.be
KVLV Assenede Roza Pauwels 09 344 62 66 wauters.daniel@telenet.be
KVLV Bassevelde Annie De Taeye 09 373 65 45 anniedetaeye@skynet.be
KVLV Boekhoute Isabelle Cocquyt 09 373 57 47 johanvdwalle@telenet.be
KVLV Oosteeklo Greta Franki 09 330 40 77 frankigreta@hotmail.com
KWB Boekhoute Wesley Van Kerckvoorde 0495 387 523 info@c-ken.be
Landelijke Gilde Assenede Ronny Moerman 0485 783 395 r.moerman1@scarlet.be
Landelijke Gilde Bassevelde Dirk Gaudissabois 09 373 54 87 dirk.gaudissabois@telenet.be
Lions Club Assenede Diederik Ludo Suy 0475 421 213 ludo@suy.be
Markant Assenede Caroline Roegiest 09 344 86 42 caroline.roegiest@scarlet.be
Markant Bassevelde Lieve Debbaut 09 373 70 49 lievedebbaut@telenet.be
Nieuw Asseneeds Toneel Noël Andries 0474 848 872 noel.andries@hotmail.com
Nieuwburg kermis Andrea Haertjens   andreahaertjens@hotmail.com
NSB Oosteeklo Hubert Van Vooren 0473 730 682 hubertvanvooren@proximus.be
OKRA Assenede Cecile Steendam 0486 632 081 cecile.steendam@skynet.be
OKRA Bassevelde Antoine De Pape 09 373 66 67  
OKRA Oosteeklo Eric Buysse   eric.buysse1@telenet.be
Orde Van De Smoutpot Daniël Cornelis 0495 953 532 daniel.cornelis3@telenet.be
Ouderraad VBS Het Ooievaarsnest Assenede Sylvie Roegiers 09 344 38 23 roegiers.sylvie@skynet.be
Parochiekoor Sint-Petrus / Sint-Martinus Assenede Georges Vermeire 09 373 51 38 georges.vermeire@gmail.com
Pasar Assenede Eric De Vuyst 09 344 58 35 devuysteric2@hotmail.com
Praatcafé Psychose Oost-Vlaanderen Marnix Willems 0478 644 398 willems.marnix@gmail.com
Strandpaal 28 vzw Emmanuel Lootens 0473 119 072 manu@jazzenede.be
Toneelgilde Floris ende Blancefloer Koen De Buck 09 344 75 35 koen.de.buck@telenet.be
VIVA - SVV Assenede Tilly Lammens 0474208 189 tilly.lammens@icloud.com
Vliet vzw Michel Coene   michel.coene1@telenet.be
Vrienden van den Tseut vzw Alain De Bruyker 0477 750 031 adebruyker@mail.be
Vriendenkring Ars Musica Projects Ann Wijngaert 0474 484 141 ann.wijngaert@telenet.be
Ziekenzorg CM Groot Assenede Caroline Roegiest 09 344 86 42 caroline.roegiest@scarlet.be
Verklaring over cookies