De Sint komt naar onze gemeente!

Geplaatst op 26/10/2023

Post je verlanglijstje of tekening in één van de twee Sintbrievenbussen.

Op 19 november komen Sinterklaas en zijn gevolg naar onze gemeente. Vanaf 14.00 uur organiseert de feestcommissie van Assenede een groot Sinterklaasfeest in Assenede.

De Sint wordt eerst verwacht op de Markt in Assenede vanwaar hij samen met zijn (dans)pieten richting de dansschool van Sofie Valcx in de Leegstraat 22 trekt. Daar gaat het Sinterklaasfeest volle bak verder.

Alle aanwezige kinderen kunnen rekenen op een leuk geschenkje van de Sint. Inschrijven voor dit grote Sinterklaasfeest kan vóór 10 november via e-mail naar werkgroep@carnavalassenede.be. Je kan ook inschrijven door de kleurplaat die wordt verdeeld via de Asseneedse scholen te bezorgen in één van de twee Sinterklaasbrievenbussen. Die staan aan het gemeentehuis van Assenede en aan de Bass'cul in Bassevelde vanaf 7 november. Kinderen kunnen er naast hun tekening ook andere knutselwerkjes en verlanglijstjes posten. Wij bezorgen deze dan aan de Sint.

Hier vind je de tekening. 

De tekeningen zijn ook hier te verkrijgen

  • Het gemeentehuis
  • Dienst Vrije Tijd
  • Dienstencentrum de Piramide
  • Bass'cul
  • Bezoekerscentrum Boekhoute
  • Sporthal

In je mail aan de feestcommissie vermeld je volgende zaken:

  • Onderwerp: Intrede van de Sint
  • Naam, voornaam en adres van het deelnemende kind

Het aftellen kan beginnen!

terug naar het overzicht

Verklaring over cookies