Gemachtigd opzichters gezocht

Geplaatst op 19/07/2023

Help jij onze kinderen veilig oversteken?

We blijven inzetten op het veilig houden van de schoolroute en -omgeving. Met het nieuwe schooljaar in het vooruitzicht, zijn we daarom op zoek naar leerkrachten, ouders en grootouders om de functie van ‘gemachtigd opzichter’ op zich te nemen. Je kan daarvoor een gratis cursus volgen. 

Verkeersveiligheid

Samen kunnen we instaan voor de verkeersveiligheid in onze gemeente. Elk schooljaar zijn onze wijkagenten, gemeenschapswachten en verkeersmedewerkers druk bezig om de schoolroute veilig te houden. Maar ook buiten de schoolpoorten is de veiligheid van de zwakke weggebruiker belangrijk. Denk maar aan groepswandelingen of fietstochten.

Gratis cursus

Politiezone Assenede-Evergem organiseert daarom in oktober opnieuw de opleiding gemachtigd opzichter. De cursus is gratis en wordt op twee verschillende momenten georganiseerd. Het volstaat om op één van deze data aanwezig te zijn.

  • woensdag 4 oktober om 19.00 uur in Assenede
  • dinsdag 17 oktober om 19.00 uur in Evergem

Opgelet: de minimumleeftijd om deel te nemen is 18 jaar.
 

Wat houdt de cursus in ?

  • 1 uur heropfrissing van de verkeerswetgeving en uitleg over het takenpakket van een gemachtigd opzichter
  • 1 uur praktische oefeningen op de rijbaan

 

Schrijf je in of scan de QR-code

terug naar het overzicht

Verklaring over cookies