OCMW Assenede wordt zorgpartner van de Stichting Pelicano

Geplaatst op 13/12/2023

Zo gaan we ook binnen onze gemeente de strijd aan tegen kinderarmoede.

Het OCMW van Assenede wordt zorgpartner van de Stichting Pelicano en bindt zo de strijd aan tegen kinderarmoede in onze gemeente. 

Wat?

Stichting Pelicano gaat elke dag de strijd aan tegen kinderarmoede in ons land. Ze ondersteunt kinderen die in extreme armoede leven, om hen zo uit de vicieuze armoedecirkel te redden. Om kansarme kinderen op te sporen, werkt de Stichting Pelicano samen met ‘zorgpartners’. Dat zijn instellingen zoals OCMW’s die goed op de hoogte zijn van armoedesituaties in gezinnen. 

Nieuwe zorgpartner: OCMW Assenede 

Het OCMW van Assenede heeft nu beslist om een partnerschap aan te gaan met de Stichting Pelicano. Zo wordt Assenede zorgpartner van Pelicano en kan het ook kinderen aanmelden bij de stichting. Deze ‘Pelicano-kinderen’ ontvangen een financiële tussenkomst die, in overleg met het gezin, integraal wordt aangewend ten behoeve van het kind.
 

Meer over Stichting Pelicano

De stichting Pelicano is sinds 2008 actief om kinderen in België uit de armoede te redden.

Meer info

terug naar het overzicht

Verklaring over cookies